İNSAN KAYNAKLARI POLİTİKAMIZ

ER-KAL Şirketler Grubu, kuruluşundan itibaren hızla gelişen ve değişen rekabette, beyin gücüne yapılan yatırımların önemli rol oynadığının bilincindedir. 

Bizler yaş, cinsiyet, uyruk, ırk, etnik durum, din, politik yaklaşım ve fiziksel durum gözetmeksizin eşit çalışma fırsatlarının sağlanması gerekliliğine inanmaktayız. Bu ilke doğrultusunda amacımız; çalışanlarımız için şeffaf ve eşit yönetim politikası izleyerek nitelikli, huzurlu ve sıcak çalışma ortamı sağlamaktır.

Hayalimiz olan “Aydınlık bir gelecek” kurmak için hedeflerimizi sürekli yüksek tutarak, faaliyet gösterdiğimiz sektörlerde ilkleri başararak lider yapımızı koruyup, dünya markası olmak ve bu başarıyı tüm çalışanlarımızla paylaşmak temel prensiplerimizdendir.

ER-KAL Şirketler Grubunu, bu noktaya getiren şirket kültürümüz ve temel prensiplerimizin tüm çalışanlarımız tarafından benimsenmiş olması, başta üst yönetim kadromuz olmak üzere tüm çalışanlarımızın kendilerini sürekli öğrenmeye ve gelişmeye açık tutmalarıdır.

Temel politikamız; tüm insan kaynakları uygulamalarımızı günün şartlarına göre güncellemek ve böylelikle dinamik bir yapıda oluşturarak sürekli gelişmesini sağlamaktır.

İnsan Kaynakları Formu