YÖNETİM KURULU BAŞKANININ MESAJI

Değerli müşterilerimiz, iş ortaklarımız, çalışanlarımız,

Dürüstlük ve güven ilkeleriyle yola çıkan Erkal Şirketler Grubu, daha sade, teknolojiyi kullanan, dinamik kadrosuyla her geçen gün daha da geliştirmeye gayret ediyoruz.

Bu yolda attığımız doğru adımlar, ileriye dönük yatırım geleneğimiz, üretime ve teknolojiye verdiğimiz önem ile birlikte iş ortaklarımız, çalışanlarımız ve müşterilerimizden aldığımız güçle 27 yıldır, “aydınlık bir gelecek” kurmak için kararlı adımlarla ilerliyoruz.

Türkiye’de ve dünyada küresel bir marka olarak güvenilirlik kavramıyla anılıyor olmak bizi gururlandırıyor aynı zamanda da yeni ve daha büyük hedeflere yönelmemiz için güç veriyor.

Faaliyet gösterdiğimiz her sektörde ilklere imza attık. Hizmet götürdüğümüz her kesime ayrıcalık hissi yaşattık. Bundan sonrada teknolojiyi arkamıza alarak yenilikçi yaklaşımımızla bulunduğumuz sektörlere yön vermeye devam edeceğiz.

Bir kez daha, Grubumuzu emek ve katkılarıyla yıllardır gururla bahsettiğimiz başarılara taşıyan müşterilerimize, iş ortaklarımıza, yöneticilerimize, çalışanlarımıza teşekkür etmeyi borç biliriz.

 Sevgi ve Saygılarımla

Zafer Ergüney

ER-KAL GRUP

Yönetim Kurulu Başkanı